Головна Анонси #НеЦінаПолітики: тиск напередодні виборів – як діяти?

#НеЦінаПолітики: тиск напередодні виборів – як діяти?

10
920

Проєкт «Жінки – 50% успіху України» та ГО «Інститут розвитку регіональної преси» за підтримки Національного Демократичного Інституту проводять онлайн-дискусію про тиск на політично активних жінок напередодні виборів. 

Учасниці дискусії поділяться своїм досвідом, а запрошені експертки розкажуть, як під час виборів протидіяти таким агресивним методам неконкуретної боротьби, як залякування, погрози, тиск та цькування. 

Учасниці дискусії:

  • Михайлина Скорик, політикиня, членкиня політради київської обласної організації партії «Голос», претендентка на посаду мера Ірпеня (Київська область);
  • Наталія Озерянська, перша заступниця селищного голови Олександрівської ОТГ (Миколаївська область)
  • Ольга Неманежина, очільниця «Ради жіночих ініціатив», гендерна експертка
  • Олена Харитонова, юристка, доцентка кафедри кримінального права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
  • Ярина Ключковська, фахівчиня з комунікацій, викладачка Львівської бізнес-школи (у 2019 році балотувалася до Верховної Ради від партії «Голос»)

Модераторка – головна редакторка проєкту «Жінки – 50% успіху» Леся Ганжа

Коли: 20 серпня, 16.00

Де: платформа Zoom з трансляцією у Фейсбуці.

#НеЦінаПолітики/#NotTheCost – кампанія проти проти насильства щодо політично активних жінок, що стартувала в Україні два роки тому. Її організував Національний демократичний інститут (НДІ) за ініціативи голови Ради директорів НДІ Мадлен Олбрайт в рамках глобальної кампанії #NotTheCost. Організатори запросили українських політикинь та активісток поділитися своїми історіями про тиск і насилля, що пов’язані з їхньою політичною чи громадською діяльністю. Проєкт «Жінки – це 50% успіху України» опублікував низку інтерв’ю про те, як жінки дають відсіч агресивним нападам, сексизмові та цькуванню.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси