Головна Статті Новим дитячим Омбудсманом стала Дар’я Герасимчук

Новим дитячим Омбудсманом стала Дар’я Герасимчук

1
583

Дар’я Герасимчук
Дар’я Герасимчук

Новою радницею – уповноваженою з прав дитини та дитячої реабілітації призначена Дар’я Герасимчук, виконавча директорка громадської організації «Відчуй». Про це повідомляє сайт Президента.

«Моїми пріоритетними завданнями для роботи є ще більше масштабування популяризації усиновлення та опіки, вчасне виявлення і правильна підтримка з боку держави родин, що опинились в складних життєвих обставинах та якісна реабілітація дітей з інвалідністю. Усе, аби діти зростали вдома в люблячих родинах, а не в холодних стінах інституцій», прокоментувала своє призначення Герасимчук.

Раніше цю посаду обіймав Микола Кулеба, якого президент звільнив з посади своїм указом. Як відомо, 24 листопада 2019 року Кулеба разом із двома синами потрапив у серйозну ДТП на Київщині. У селищі Чабани мікроавтобус Volkswagen із жителем села Гатне за кермом на перехресті зіткнувся з Toyota під управлінням Кулеби. Із невідомих причин посадовець поїхав на червоне світло.

До Кулеби «дитячим Омбудсманом» в Україні був Юрій Павленко. Дар’я Герасимчук – перша жінка на цій посаді.

Загалом в Офісі президента України заявили про суттєву трансформацію інституту Уповноважених Президента України. Відтепер у Володимира Зеленського буде чотири радники – уповноважені. Крім «дитячого Омбудсмана», президент також призначив радницю з безбар’єрності та радницю з підтримки освіти, науки і спорту.

Читайте також: Леся Василенко очолила Бюро жінок-парламентарок

Тетяна Ломакіна, голова громадської організації «Безбар’єрність», стала уповноваженою з питань безбар’єрності.

Один із чинних напрямків – уповноваженого з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України – ліквідували. Замість нього працюватиме радник – уповноважений президента України з питань Фонду президента України щодо підтримки освіти, науки і спорту. На цю посаду призначили Ольгу Будник.

Серед її завдань – активізувати виконання державних гуманітарних програм, спрямованих на розвиток людини і прогрес суспільства.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті