Головна Відео Очільник «Слуги народу» назвав депутатку «робочою бабою, як корабельна сосна»

Очільник «Слуги народу» назвав депутатку «робочою бабою, як корабельна сосна»

0
2,146

Голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко під час обговорення з головою парламентської фракції СН Давидом Арахамією колеги-депутатки Ірини Аллахвердієвої назвав її «робочою бабою, як корабельна сосна». Сам Корнієнко каже, що запис змонтований, пише Громадське.

Сталося це під час брифінгу у Миколаєві, коли Корнієнко та Арахамія вважали, що мікрофони вимкнені.

Діалог на відео такий:

Корнієнко: Аллахвердієва взагалі красуня.

Арахамія: Так.

Корнієнко: Така піддута, звісно. Тюнинг too much (забагато — ред.). Загалом баба робоча, як корабельна сосна. Вона тут від*****ть (відпрацює — ред.) триста зустрічей за 4 місяці і виграє. Вона така вживу, енергетика.

Арахамія: Енергії багато.

Корнієнко: Ти до президента її заведеш, ти побачиш, він підстрибне. Викурить «айкоси» (електронна сигарета — ред.). Скаже: баба да, баба да».

Корнієнко вже відреагував на публікацію цього відео. Він стверджує, що запис змонтований, а слова вирвані з контексту й до того ж вони не мали відношення до Алахвердієвої.

«До монтажу потрапило прізвище шанованої депутатки, нашої колеги, яка жодного відношення до обговорюваних питань не мала. Я розумію, що певні фривольні слова могли образити людей — зокрема, жінок. За що від свого імені і від імені Давида приношу щирі вибачення», — написав очільник «Слуги народу».

Також Корнієнко виправдався, мовляв, відносини з колегами вже доволі неформальні, незалежно від статі.

«Трошки близькі, трошки іронічні, але в будь-якому випадку, це відносини людей, які об’єднані однією метою і складають команду. Так, у нас є специфіка мови, якою ми спілкуємося між собою. І це наша внутрішньопартійна справа», — зазначив він.

Сама Аллахвердієва також запевнила, що опубліковане відео — монтаж.

«Мені вже подзвонили Давід Арахамія і Саша Корнієнко і присягнулися, що не говорили нічого з опублікованого», — написала вона.

Пізніше Олександр Корнієнко опублікував відеоблог у Фейсбуку, де признався, що «неприпустимі висловлювання» стосувалися не Ірини, а іншої колеги Тетяни Домбровської, яка кандидуватиме від «Слуги народу» на мера Миколаєва.

Тим часом депутатка Ірина Геращенко назвала висловлювання, які пролунали на відео, «печерним сексизмом».

Ірина Аллахвердієва пройшла у парламент за списком партії «Слуга Народу», була номером 116.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Відео