Головна Статті Оксана Маркарова увійшла до рейтингу найвпливовіших жінок Вашингтона

Оксана Маркарова увійшла до рейтингу найвпливовіших жінок Вашингтона

0
392
Оксана Маркарова
Оксана Маркарова

Амбасадорка України у США Оксана Маркарова потрапила до списку 169 найвпливовіших жінок Вашингтона. Ідеться про лідерок, які представляють політичну сферу, бізнес, мистецтво, освіту, право, медіа та некомерційні організації. Рейтинг опублікувало видання Washingtonian.

Оксана Маркарова отримала визнання у номінації «International powers». Також у цій номінації є директорка МВФ Крісталіна Георгієва, амбасадорка Канади Кірстен Гіллман, амбасадорка Великої Британії Карен Пірс і амбасадорка Саудівської Аравії Ріма бінт Бандар аль-Сауд.

Читайте також: Оксана Маркарова отримала нагороду «Амбасадорка року»

«Деякі з цих дипломаток діють від імені найсильніших союзників Америки. Інші — відіграють ключову роль на світовій арені, роблячи свою позицію у Вашингтоні помітною», — йдеться в описі до номінації.

Оксана Маркарова відреагувала на відзнаку, зауваживши, що їй приємно «опинитися в компанії жінок, яких Washingtonian назвав найвпливовішими жінками в Вашингтоні».

«Це відзнака роботи всієї моєї команди Посольства України в США і особливо жіночої її частини. Формула української дипломатії незмінна: щоденну невпинну роботу перетворюємо у вплив, а вплив — у зброю для наших сміливих захисників, стратегічну дружбу та різнопланову підтримку для України і санкції та обмеження для російського агресора! І так — до Перемоги!» прокоментувала Маркарова.

Читайте також: Україна після перемоги матиме жіноче обличчя

Як йдеться на сайті Washingtonian, 10 років тому список найвпливовіших жінок Вашингтона був не таким довгим. Тепер вплив жінок на різні сфери життя столиці США збільшився.

Нагадаємо, у квітні 2023 року Washington Post присвятив Оксані Маркаровій статтю, де амбасадорку назвали «жінкою, яка ніколи не спить».

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті