Головна Статті Оксана Маркарова отримала нагороду «Амбасадорка року»

Оксана Маркарова отримала нагороду «Амбасадорка року»

3
690

Фонд Women Ambassadors Foundation визнав Оксану Маркарову амбасадоркою року та присудив їй нагороду The 2023 Ambassador of the Year.

Вручаючи нагороду, професорка Говардського університету, засновниця та президетка Women Ambassadors Foundation Мерилін Сефокл зазначила, що Оксана Маркарова гідно представляє свою країну, попри всі виклики.

Читайте також: Оксана Маркарова: «Коли чоловіку пропонують керівну посаду, він же не думає: «Ок, а хто завезе дітей у школу?…»

Оксана Маркарова
Оксана Маркарова

«Амбасадори час від часу проходять перевірку. А пані посол України Оксана Маркарова зіткнулася з величезним випробуванням, представляючи свою країну в США.

Вона пройшла випробування і подолала виклики на всіх рівнях: політичному, емоційному, психологічному. Тому що їй доводилося щодня бути відважною, отримуючи дуже жорстокі новини зі своєї країни.

Я знаю, що у неї було багато безсонних ночей. Але вона завжди виступала за свою країну!» — сказала Мерилін Сефокл.

Оксану Маркарову призначено амбасадоркою України в США у лютому 2021 року.

Вітаючи її з призначенням, президент Володимир Зеленський зазначив, що її кандидатура має три ключові переваги: патріотизм, високий фаховий рівень та дуже позитивне сприйняття у США.

«Переконаний, що ці три чинники є формулою успіху для зміцнення стратегічного партнерства України та США», – сказав президент.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті