Головна Анонси Онлайн-зустріч із Оленою Сотник «Як не порізатися, розбиваючи «скляні стелі»: 15 серпня

Онлайн-зустріч із Оленою Сотник «Як не порізатися, розбиваючи «скляні стелі»: 15 серпня

1
647

15 серпня відбудеться мотиваційна онлайн-зустріч із Оленою Сотник «Як не порізатися, розбиваючи «скляні стелі»: розмова про життєві опори». Організатором події є громадська організація «ІКЖЦ»

Олена Сотник — українська політична діячка, правозахисниця, адвокатка, народна депутатка України VIII скликання.

У межах зустрічі політикиня поділиться власним досвідом та розповість про підтримку себе та одне одного, віру в свої ідеї та як не здаватися.

Читайте також: Олена Сотник: «У політиці мене надихають події, масштаб та люди»

«Як часто ви здаєтеся перед складними завданнями, якщо натикаєтеся на опір чи невдачі? Чи шукаєте сили, аби зберегти мотивацію собі та команді, коли немає швидких результатів? Під час зустрічі поговоримо про те, як не здаватися після невдач, не опускати руки та не втратити мотивацію, а навпаки — знайти в собі сили підтримати людей, із якими та для яких ви працюєте», — зазначають організатори.

Зустріч відбудеться 15 серпня (вівторок) о 17.30 на платформі Zoom. Для участі потрібно зареєструватися.

Усі зареєстровані учасники та учасниці отримають посилання на зустріч та запис події.

Ця зустріч відбувається у межах проєкту «Female Leadership School», який реалізується ГО «ІКЖЦ» у межах Програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси