Головна Анонси Онлайн-зустріч «Роль жінок у відновленні та розбудові України», 8 листопада

Онлайн-зустріч «Роль жінок у відновленні та розбудові України», 8 листопада

0
629

8 листопада відбудеться онлайн-зустріч «Роль жінок у відновленні та розбудові України». Подію організовує громадська організація «Інформаційно-консультативний жіночий центр».

Олександра Сорокопуд — кандидатка політичних наук, громадська діячка, виконавча директорка організації YMCA Lviv. Олександра — експертка із політології. Має понад 16 років досвіду роботи у міжнародних проєктах та організаціях (заснування нових команд та організацій, стратегічного лідерства, розробки проєктів та рішень, а також із розвитку людського потенціалу).

У межах зустрічі поговорять про таке:

  • простір, опора та захист як ключові елементи відновлення та відбудови України: які жіночі інтереси тут присутні? як робити так, щоб вони були враховані?
  • як виявляти та посилювати цінності, що проявляються в участі жінок у відновленні та відбудові України? 
  • що посилює та послаблює різні жіночі ролі в ході відновлення та відбудови України?

«Із початком повномасштабного вторгнення жінки в Україні долучалися до волонтерського руху, створювали та розвивали свої організації, розвивали власний бізнес чи переймали управління бізнесом від чоловіків, які долучились до ЗСУ, чи й самі стали військовослужбовицями. Тож і до відновлення та відбудови України жінки теж повинні бути максимально залучені, а їхній голос та потреби — почутими», — зазначають організаторки.

Подія відбудеться 8 листопада о 18.00. Для участі потрібно зареєструватися. Усі зареєстровані учасниці та учасники отримають посилання на конференцію у Zoom та запис події.

Ця зустріч відбувається в межах проєкту «Female Leadership School», який реалізується ГО «ІКЖЦ» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією – для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси