Home Анонси «ООН Жінки» оголосили конкурс грантів для жіночих громадських організацій: дедлайн 4 листопада

«ООН Жінки» оголосили конкурс грантів для жіночих громадських організацій: дедлайн 4 листопада

3
466

Програма «ООН Жінки» за підтримки уряду Норвегії оголосила конкурс грантів для українських жіночих неурядових та правозахисних організацій для підтримки жінок у питаннях «Жінки, мир, безпека» та допомоги через наслідки пандемії COVID-19.

Мова йде про невеликі гранти (від $2500 до $20 000), призначені для зміцнення організацій, які очолюють жінки, та правозахисних організацій, що опікуються питаннями гендерної рівності й подолання наслідків пандемії, а також дотичні до таких сфер, як:

  • Миротворчість під керівництвом жінок, мир та/або соціальна згуртованість;
  • Боротьба із сексуальним насиллям, пов’язане з конфліктами;
  • Гендерно чутлива реакція на COVID-19 та відновлення в інтересах вразливих груп жінок, які стикаються з різними формами дискримінації принаймні в одному з таких регіонів, як Донецьк, Луганськ та Запоріжжя;

Заявки мають стосуватися лише розвитку чи зміцнення інституційних спроможностей громадянського суспільства та організацій, що опікуються правами людини.

Щоб дізнатися більше про конкурс, варто відвідати онлайн-зустріч, яка відбудеться 22 жовтня 2020 року з 10:00 до 13:30. Зареєструватися можна тут. Посилання на зустріч нададуть лише зареєстрованим учасникам та учасницям.

Надіслати заявку на конкурс можна електронною поштою на адресу unsomen.ukraine@unwomen.org. Усі заявки подаються англійською мовою.

Кінцевий термін подання – 4 листопада 2020 року.

Конкурс проводиться у межах проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно чутливого суспільства в Україні», який програма «ООН Жінки» проводить за фінансової підтримки уряду Норвегії. Отримати більше інформації можна тут.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси