Головна Статті Поліція розпочала досудове розслідування щодо Арестовича за заявою Інни Совсун

Поліція розпочала досудове розслідування щодо Арестовича за заявою Інни Совсун

2
511

Поліція розпочала досудове розслідування у справі Олексія Арестовича за заявою, яку подала народна депутатка Інна Совсун. Про це політикиня написала у фейсбуку.

Раніше у своєму зверненні депутатка просила відкрити кримінальне провадження щодо колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича за розповсюдження відеопродукції, що пропагує культ насильства та жорстокості. 

«Сьогодні я отримала відповідь від поліції про початок досудового розслідування. Відомості внесли в ЄРДР. Це означає, що тепер поліція зобов’язана провести розслідування.

Також я маю відповідь від Генпрокурора, що справу передали в Київську міську прокуратуру. За цією історією потрібен постійний громадський контроль.

Впевнена — сам Арестович коментує все на світі, окрім заяви на нього в правоохоронні органи, оскільки розуміє, що влип. Якщо справу доведуть до логічного завершення, це буде важливий для України прецедент. Доказ, коли закон один для всіх, і безкарність — більше не норма», — прокоментувала Інна Совсун.

Стаття, за якою Інна Совсун просить відкрити провадження щодо Арестовича, ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію. Вона передбачає обмеження волі на 2-3 роки.

Читайте також на сайті кампанії «Повага»Нормалізація насильства, сексизм і мізогінія: що транслює на своїх семінарах Арестович

Нагадаємо, увагу Совсун привернуло відео авторок ютуб-каналу «Палає» Яни Брензей та Емми Антонюк. Журналістки відвідали так звані «психологічні» семінари Олексія Арестовича та показали, що у своїх платних лекціях Арестович пропагує сексизм, стереотипи, насилля щодо жінок та мізогінію.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті