Головна Відео Працівниці Уманської міськради поскаржилися на сексизм нардепа Яценка

Працівниці Уманської міськради поскаржилися на сексизм нардепа Яценка

0
1,792

Працівниці виконавчого комітету Уманської міської ради звернулися до Верховної Ради України з заявою на негідну поведінку народного депутата Антона Яценка, який відверто ображає і принижує жінок, що працюють в Уманській міськраді. Відповідне відеозвернення жінки розмістили на YouTube, повідомляє телеканал Вікка.

Однією з ініціаторок звернення стала секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк.

«Досить! Тиску, погроз та безпідставних звинувачень! Чоловік має бути чоловіком, навіть якщо він нардеп!.. Якби мова йшла тільки про мене, я б уваги не звертала. Не перший раз. А так почав дзвонити і писати простим працівникам, та ще й статтю опублікував. Звів наклеп на порядну дівчину, а в неї родина, діти… Верх цинізму. От і стали всі на підтримку», – пояснила Кирилюк.

Держслужбовиці повідомили, що депутат принижує їхню честь і гідність та розповсюджує брехливу інформацію про працівниць міської ради. Таким чином він намагається їх дискредитувати.

«Ми, жінки, які працюють в органах місцевого самоврядування, вважаємо негідною поведінку народного депутата Антона Яценка. Він чинить прямий тиск, в тому числі й за статевою ознакою», – йдеться у відеозверненні.

Там також наводиться низка скріншотів спілкування депутата із жінками.

Щоб владнати цю ситуацію, жінки звернулися до Верховної Ради, а саме – до підкомітету з питань депутатської етики Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України, та просять, щоб дії Антона Яценка були розглянуті.

«Нас не обирали за зовнішніми ознаками, нас обирали за освітою та професійними навичками. Ми не виконуємо чиїсь забаганки, а робимо свою роботу», – додали у зверненні працівниці виконкому Уманської міської ради.

Нагадаємо, це вже не вперше Яценка звинувачують у сексизмі. У лютому 2018 року нардеп заявив комунікаційниці Громадського руху «Чесно», що вона отримала роботу через ліжко.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Відео