Головна Статті Правозахисниця Галина Скіпальська отримала міжнародну нагороду «Голоси хоробрості»

Правозахисниця Галина Скіпальська отримала міжнародну нагороду «Голоси хоробрості»

0
547

Українська правозахисниця й директорка «Української фундації громадського здоров’я» Галина Скіпальська отримала міжнародну нагороду «Голоси хоробрості» (Voices of Courage Awards). Нагороду вручають лідерам та лідеркам, які відстоюють справедливість, гендерну рівність, життя та права жінок і дітей-біженців. Про це пише Громадське.

Нагороду ініціювала громадська організація «Жіноча комісія у справах біженців» (Women’s Refugee Commission).

Читайте також: Юлія Паєвська отримала нагороду «Найхоробріша жінка світу»

Цьогорічними лауреатками премії стали директорка представництва HealthRight International («Право на здоров’я») в Україні, виконавча директорка МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» Галина Скіпальська, виконавча директорка Центру розвитку навичок афганських жінок (AWSDC) і президентка правління Мережі афганських жінок (AWN) Махбуба Серадж, національна ініціатива Welcome.US, спрямована на те, щоб допомагати всім, хто шукає притулку у США; а також амбасадорка США в ООН Лінда Томас-Грінфілд.

«Мені неймовірно приємно, що міжнародні партнери нашої організації відзначили ті ініціативи та підходи, які ми у «Право на здоров’я» впровадили під час війни для подолання нових викликів, що постали перед українками та українцями. Пишаюся роботою своєї великої команди і вдячна кожному за те, що попри всі перешкоди ми робимо щодня. Ця нагорода – наша спільна заслуга і досягнення!» написала Галина Скіпальська у фейсбуку.

Хто така Галина Скіпальська?

Галина Скіпальська із відзнакою «Голоси хоробрості»
Галина Скіпальська із відзнакою «Голоси хоробрості»

Із 2008 року Галина Скіпальська веде громадську діяльність для захисту прав та покращення якості життя дівчат, жінок і дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах через насильство, війну, безпритульність, бідність. Вона також працює над розбудовою спеціалізованих послуг у сфері протидії гендерно зумовленому, зокрема домашньому, насильству, адвокацією доступу до соціальних та медичних послуг для сімей і жінок у громадах.

Читайте також: Чотири українки отримали відзнаку Гілларі Клінтон

Із початком повномасштабної війни в Україні правозахисниця адаптувала моделі послуг до потреб внутрішньо переміщених жінок та дітей, постраждалих від гендерно зумовленого та сексуального насильства, пов’язаного з війною, та військових, постраждалих від катувань. У 2022 році очолювані Галиною Скіпальською організації надали комплексні соціальні, психологічні та гуманітарні послуги, а також притулок понад 400 тисячам українських жінок і дітей, які постраждали від війни.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті