Головна Статті Прем’єрка Данії Метте Фредеріксен виступила у парламенті та відвідала Бучу

Прем’єрка Данії Метте Фредеріксен виступила у парламенті та відвідала Бучу

3
357

Прем’єрка Данії Метте Фредеріксен приїхала до України. Політикиня виступила з промовою у Верховній Раді та відвідала Бучу, пише Інтерфакс.

«За останні 18 місяців я кілька разів відвідувала Україну. Руйнування, спричинені війною, вражають уяву. Жорстокість російського руйнування. Сім’ї, які втратили свої домівки. Матері, яким довелося попрощатися зі своїми синами. Словами неможливо описати те, через що вам доводиться проходити», сказала у промові Метте Фредеріксен.

Прем’єрка відзначила силу українців та українок і висловила підтримку.

«Ви й Україна все ще стоїте. Світ побачив неймовірну силу українського народу», додала політикиня.

Читайте також: Візит депутаток у Польщу: обмін досвідом, партнерство та нові можливості

Володимир Зеленський та Метте Фредеріксен
Володимир Зеленський та Метте Фредеріксен

Як повідомляють, Метте Фредеріксен прибула в Україну на запрошення президента Володимира Зеленського, який раніше під час свого візиту до Данії подякував данцям за допомогу в боротьбі України з Росією.

«Сьогодні я хотіла б повернути подяку. Я хочу подякувати Україні, президенту, членам українського парламенту, українським чоловікам і жінкам. Дякую вам за те, що ви воюєте в цій жахливій війні», сказала Фредеріксен з трибуни українського парламенту.

Метте Фредеріксен у Бучі
Метте Фредеріксен у Бучі

Перед засіданням парламенту Фредеріксен також відвідала Бучу. Зокрема, у супроводі генерального прокурора Андрія Костіна Фредеріксен відвідала Андріївську церкву, яка була дуже пошкоджена на початку російського вторгнення.

Читайте також: Метте Фредеріксен: Вірити в соціал-демократію більше, ніж у Бога

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті