Home Статті Прем’єрка Данії відклала власне весілля через саміт ЄС

Прем’єрка Данії відклала власне весілля через саміт ЄС

2
694
Фото: EPA-EFE/KELD NAVNTOFT DENMARK OUT

Прем’єрці Данії Метте Фредеріксен довелося переглянути свої плани щодо весілля зі своїм партнером Бо Тенгбергом через майбутній спеціальний саміт ЄС. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на агентство DPA.

«Я з нетерпінням чекаю можливості вийти заміж за цю фантастичну людину. Але це не буде так просто», — розповіла Фредеріксен.

Читайте також: Метте Фредеріксен: Вірити в соціал-демократію більше, ніж у Бога

Спеціальний саміт в середині липня проводиться для того, щоб глави держав і урядів ЄС змогли знайти компроміс у переговорах щодо програми боротьби з економічною кризою, викликаною пандемією коронавірусу, вартістю 750 мільярдів євро. Він був призначений на 17 і 18 липня, і Фредеріксен повинна бути в Брюсселі в суботу. Якраз цього дня вона і Тенгберг планували одружитися, тому їм довелося змінити свої плани.

«Я з нетерпінням чекаю, що вийду заміж за цього чоловіка, – написала Метте Фредеріксен в Instagram. – Засідання Ради в Брюсселі було скликано саме на ту суботу, на яку ми запланували своє весілля. Прокляття. Але я маю виконувати свою роботу і захищати інтереси Данії».

«Я гаряче чекаю сказати «так» моєму Бо (який, на щастя, виявився дуже терплячим)», – додала вона.

Пара вже відклала своє весілля минулого літа, коли відбувалися парламентські вибори в Данії, після яких Фредеріксен стала прем’єркою. Удруге весілля довелося відкласти через карантин під час пандемії коронавірусу.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті