Головна Статті Прем’єрка Італії розійшлася зі своїм партнером через його сексистські вислови

Прем’єрка Італії розійшлася зі своїм партнером через його сексистські вислови

2
719

Прем’єрка Італії Джорджа Мелоні заявила, що розірвала стосунки зі своїм партнером — телевізійним журналістом Андреа Джамбруно, якого критикують за сексизм. Про це пише Reuters.

«Мої стосунки з Андреа Джамбруно, які тривали майже 10 років, закінчуються. Наші шляхи розійшлися, і настав час це визнати», — написала Мелоні в X.

 

Андреа Джамбруно веде програми новин італійської медіакомпанії Mediaset, яка належить спадкоємцям покійного Сільвіо Берлусконі — експрем’єра Італії та союзника Мелоні.

У ефірі телевізійного шоу Mediaset транслювали позаетерні уривки з програми Джамбруно, на яких він нецензурно висловлювався та, схоже, залицявся до колеги. «Чому я не зустрічався з тобою раніше?», — запитує в записі Джамбруно.


Читайте також: Сексизм і традиції совдепу в міській раді


На другому, відвертішому записі можна почути, як Джамбруно хвалиться своїм романом і каже колегам, що вони можуть працювати на нього, якщо братимуть участь у груповому сексі.

Ще раніше, у серпні, тележурналіста вже критикували, коли він звинувачував постраждалу в справі про групове зґвалтування.

Після того випадку Мелоні сказала, що її не слід засуджувати за коментарі, зроблені її партнером, і що в майбутньому вона не відповідатиме на запитання про його поведінку.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті