Головна Статті Президентка Естонії обурена поверненням Росії в ПАРЄ

Президентка Естонії обурена поверненням Росії в ПАРЄ

0
747

Президентка Естонії Керсті Кальюлайд розкритикувала ПАРЄ за прийняття резолюції, що відкриває шлях до повернення російської делегації без виконання умов. Про це повідомляє «Європейська правда».

«Рішення минулої ночі, прийняте ПАРЄ – маневрування за допомогою процедурних кроків для повернення Росії за стіл – є ганебним для ПАРЄ. Жодна з причин, за якими Росія була позбавлена ​​права голосу, не зникла», – написала Кальюлайд у Twitter.

Відзначимо, що всі члени естонської делегації в ПАРЄ, які були присутні на голосуванні, проголосували проти повернення РФ.

Як повідомлялося, у ніч на 25 червня ПАРЄ ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, у якій запросила Росію для повернення до роботи в Асамблеї без обмежень права голосу.

Парламентська асамблея Ради Європи наклала на Росію санкції у квітні 2014 року через анексію Криму та війну на Донбасі, таким чином позбавивши росіян права голосу. Через це російська делегація припинила участь у роботі ПАРЄ. Також Росія не платить внески до Ради Європи з червня 2017 року.

50%

Фото: delfi.ee
Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті