Головна Статті Регіна Харченко стала виконувачкою обовʼязків мера Запоріжжя

Регіна Харченко стала виконувачкою обовʼязків мера Запоріжжя

1
942
Регіна Харченко

У Запоріжжі під час позачергової сесії міської ради депутати переобрали секретаря Запорізької міськради. За результатами голосування цю посаду обійняла депутатка Регіна Харченко. Очільник ЗОВА Іван Федоров також підкреслив, що посадовиця тимчасово виконуватиме обовʼязки міського голови Запоріжжя.

«37 депутатів Запорізької міської ради під час сесії ухвалили історичне рішення — обрали нового виконувача обовʼязків міського голови Запоріжжя Регіну Харченко. Остання повноцінна сесія міськради відбулась ще минулого року — 22 грудня. Протягом 4-х місяців понад 200 питань життєдіяльності Запоріжжя були фактично заморожені і чекали на вирішення. Це, зокрема, робота критичних комунальних підприємств, які перебували у «підвішеному» стані через брак фінансування.

Пріоритет — створення економічно сильного Запоріжжя. Безпечного і комфортного міста для мешканців. Центру тилового забезпечення Сил оборони України. Надійного форпосту, який тримає південний фронт від навали російських окупантів»,написав Іван Федоров у своєму фейсбуку.

За декілька днів до цього Регіну Харченко, яка закликала до перезавантаження влади на місцях, звільнили з посади голови фракції «Слуга народу».


Читайте також: Катерина Ямщикова очолить Полтавську міську раду


«Дякую депутатам, які сьогодні фактично ухвалили історичне для нашої громади рішення: обрали жінку на посаду секретаря міськради, яка має додатково виконувати і обовʼязки міського голови.

Я не обіцяю завтра на ранок нове місто. Буде багато важної праці, не завжди популярних рішень, але моя задача — зберегти українське місто Запоріжжя (в багатьох сенсах та значеннях), забезпечити життєдіяльність усіх необхідних процесів та виконання нагальних завдань»,прокоментувала своє призначення Харченко

Хто така Регіна Харченко?

Регіна Харченко — адвокатка та депутатка Запорізької міської ради. 2022 року отримала диплом Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», а в 2024 закінчила Класичний приватний університет за спеціальністю «Журналістика».

2016 року Харченко стала помічницею-консультанткою депутата Запорізької обласної ради, а в 2020 — депутаткою Запорізької міської ради, де обіймала посаду голови фракції політичної партії «Слуга народу».

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті