Головна Відео Штангістка в хіджабі зруйнувала стереотипи в рекламі Nike.

Штангістка в хіджабі зруйнувала стереотипи в рекламі Nike.

0
256

https://youtu.be/51EafVvqrxY

Олімпійська надія ОАЕ Амна Аль Хаддад стала новою героїнею документального фільму серії бренду під теглайном «Внутрішня сила».

У чорно-білому відео спортсменка розповідає про те хто вона, що представляє і чому інші можуть навчитися у неї. Кілька років тому Аль Хаддад була журналісткою і вела нездоровий спосіб життя, але потім вирішила змінити свою ситуацію.

«Я усвідомила, що в мені живе дух суперництва». Вона відзначає, як заняття бодібілдингом, штангою і Crossfit змінили її розуміння сили спорту для жінок. «Перед вами лежить на підлозі, а потім штанга вже над вами. Між цими моментами немає нічого. Ви відчуваєте штангу і ви стаєте з нею єдиним цілим. Це схоже на медитацію».

«Я та, хто зруйнував багато бар’єрів для мусульманок, – зазначає вона наприкінці відео. – Я стикаюся з протидією, відторгненням. Але коли так відбувається, ти знаєш, що робиш те, чого раніше ніхто не робив і починаєш прокладати шлях для інших. Це те, що стимулює мене рухатися далі».
Раніше бренд випустив історії гольфіста Рорі Макілроя, гравця в американський футбол Маркуса Маріотта, легкоатлета Ештона Ітона та інших.

Більше публікацій
Більше публікацій Відео