Головна Статті Суд відмовив Арестовичу в позові проти депутатки Інни Совсун

Суд відмовив Арестовичу в позові проти депутатки Інни Совсун

1
960

Суд відмовив ексраднику Офісу президента Олексію Арестовичу в розгляді позову проти народної депутатки Інни Совсун про захист честі, гідності та ділової репутації.

Про це політикиня написала у своєму фейсбуку.

«Суд сказав Арестовичу забирати свій позов і не позоритися. Якщо серйозно, юридичною мовою, — у позові проти мене Арестовичу відмовлено», — прокоментувала депутатка.

У листопаді 2023 року Арестович подав позов до суду у відповідь на допис Совсун. Політикиня сказала, що написала заяву до правоохоронних органів.


Читайте також: Змовчати — це розв’язати руки новим хейтерам: Леся Гасиджак подала позов про захист гідності та ділової репутації


Заява стосувалася імовірного вчинення Олексієм Арестовичем кримінального правопорушення, передбаченого статтею 300 Кримінального кодексу. Ішлося про розповсюдження відеопродукції, що пропагує культ насильства та жорстокості.

«Арестович стверджував, що інформація в пості недостовірна, не відповідає дійсності та є негативною. Нібито я порушила презумпцію невинуватості та «поширила звинувачення у вчиненні кримінального правопорушення без жодної належної на те підстави та фактичної основи». Суд ухвалив рішення на нашу користь. Виявляється, Арестович просто не готовий відповідати за свої слова», — прокоментувала Совсун.

Рішення набирає законної сили після закінчення терміну подання апеляції.

«Із нетерпінням і трохи зневагою чекаю на апеляцію про захист честі, гідності та ділової репутації. Може, хоч на апеляцію він приїде до України?» — підсумувала депутатка.

Чому Інна Совсун подала позов проти Арестовича?

Увагу Інни Совсун привернуло відео авторок ютуб-каналу «Палає» Яни Брензей та Емми Антонюк.

У вересні 2023 року журналістки купили два семінари Арестовича й  опублікували  фрагменти з його висловлюваннями на цих заняттях на своєму YouTube-каналі «Палає». Яна Брензей та Емма Антонюк показали, що у своїх платних лекціях Арестович пропагує сексизм, стереотипи, насилля щодо жінок та мізогінію.

Під час семінарів, які він веде російською мовою, Арестович каже, що якщо жінка має свою позицію і суперечить чоловікові, то в ній «живе відьма», вона «служить сатані та каструє чоловіка». А тому жінку треба «спалювати, аби зберегти в ній Богородицю». Жінок колишній радник Офісу президента називає «істотами» та радить їх «душити».


Читайте також: Коктейлі «Мрія педофіла» і «Зґвалтований»: як харківський бар нормалізує сексуальне насильство


«Хлопчики, доки нас дівчатка не чують, і ми можемо з вами нормально і відверто поговорити. От скажіть, що хочеться зробити із цими істотами? ПридушитиПричому душити, не відпускаючи. Спочатку, звісно, хочеться тра..ути, а коли набридне, чи звикли, чи наїлись, далі хочеться придушити нахрін, щоб її ніколи не було.  І після цього не розмикати пальців роки три, доки гарантовано не задушиш. Із цим їхнім ниттям, із тривожністю, зі спробами котролювати, каструвати, нікуди не пускати», — говорить Арестович на семінарі.

На коментарі, що душити жінок — це кримінальна відповідальність, Арестович радить пригадати, яку «нагороду» чоловіки нібито отримають.

«Чому це не можна душити? А як же задоволення, яке ми отримаємо! Ви про нього подумайте! Довготривале задоволення!»

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті