Головна Статті «Це воює вона»: виходить книжка про жінок, які захищають Україну

«Це воює вона»: виходить книжка про жінок, які захищають Україну

4
1,879

Видавництво «Видавництво» за підтримки Швеції, Національного Демократичного Інституту та громадської організації «Жіночий ветеранський рух» випустить книжку «Це воює вона». Видання присвячене жінкам, які стали на захист України. Випуск книжки видавництво анонсувало у своєму фейсбуку.

«Книжка «Це воює вона» присвячена сміливим жінкам, які стали на захист України. 25 текстів, 25 ілюстрацій, 25 героїнь — кулеметниць, морпіхів, бойових медикинь, аеророзвідниць, водійок БМП, громадських діячок. Спільна робота 50 авторів та авторок, ілюстраторів та ілюстраторок над невигаданими історіями захисниць, що роблять можливе і неможливе для перемоги України, долають стереотипи та перешкоди і торують шлях для людей із військовим покликанням», — зазначили у видавництві.


Читайте також: Саперка Марина Островська під обстрілами розміновувала Херсонщину


Частину накладу видання безкоштовно передадуть до бібліотек, щоб якнайбільше людей мали змогу дізнатися про неймовірні вчинки українок. Щоб отримати книжки, публічні бібліотеки (міські, сільські) мають до 11 лютого заповнити форму за посиланням.

«Це воює вона» стане продовженням проєкту «Дівчата можуть усе», в межах якого раніше вийшли книжки «Це зробила вона», «Це теж зробила вона», а також охудожнені біографії Марії Примаченко та Майї Дерен.

Книжку буде видано за підтримки Швеції, Національного Демократичного Інституту (програма «Сприяння рівності та протидія дискримінації»), а також завдяки співпраці благодійного фонду «Бібліотечна країна» та видавництва «Видавництво».

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті