Головна Статті Цькування через веселкову маску: у Кременчуці пікетували міськраду

Цькування через веселкову маску: у Кременчуці пікетували міськраду

4
1,243
Рух «Традиція і порядок» пікетував Кременчуцьку міську раду, вимагаючи «звільнити» депутатку Ларису Гориславець

Представники та представниці консервативного руху «Традиція і порядок» пікетували Кременчуцьку міську раду, вимагаючи «звільнити» депутатку Ларису Гориславець. Вони звинуватили політикиню у «маніпуляціях на релігійних й освітніх питаннях, пропаганді та підтримці української ЛГБТ-спільноти». 

Причиною стало те, що в грудні минулого року Гориславець відмовилася від отримання Біблії у стінах ради, мотивуючи це власним правом на свободу світогляду. Також вона була на сесії у веселковій масці. Тож поборники «традиційних цінностей» звинуватили депутатку в «ЛГБТ-пропаганді та деструктивному впливі на суспільство».

За словами Лариси Гориславець, на цьому історія не завершилася, адже рух «Традиція і порядок» вдався до пікетування останньої сесії міськради.

«Вони влаштували акцію, що називалася «Гориславець – на вихід». Я не розцінюю це як погрозу. Тому що, якщо виборці хочуть усунути чи прибрати депутата на законних підставах, то вони мають почитати законодавство і вивчити ті шляхи, які для цього передбачені», – наголосила депутатка під час онлайн-марафону «Жінки в політиці – нова нормальність».  

Читайте також: Депутатку Кременчуцької міської ради цькують за «ЛГБТ-пропаганду»

Лариса Гориславець – журналістка-розслідувачка, відома своїми матеріалами про корупційні зловживання на місцевому рівні. Вона викривала бюджетні зловживання, зв’язки бізнесу і влади, зловживання депутатів міськради і чиновників, незаконне збагачення тощо. В 2020 році стала депутаткою Кременчуцької міської ради від партії «Європейська солідарність».

Нагадаємо, рух «Традиція і порядок» проводить регулярні акції в різних регіонах України, виступаючи проти фемінізму та ЛГБТ, залучає до своїх подій неповнолітніх громадян. 

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті