Головна Статті У Львівській міськраді створили міжфракційну групу «Рівні можливості»

У Львівській міськраді створили міжфракційну групу «Рівні можливості»

4
555

У Львівській міськраді створили міжфракційну групу «Рівні можливості». До її складу увійшли 13 депутатів – 12 жінок і один чоловік – Руслан Кошулинський, ВО «Свобода». Про це інформує Еспресо.Захід.

Співголовами міжфракційної групи є Юлія Хомчин, «Самопоміч», Оксана Маруняк «Європейська солідарність», Вікторія Христенко і Неля Васюта, обидві – «Голос».

Усього до складу групи увійшли представники та представниці чотирьох партій.

«Дискримінації за ознакою статі бути не може. Кому, як не представникам місцевої влади, зокрема, депутатам, займатися такими питаннями. Тим паче, такі групи вже створені по всій Україні, у багатьох місцевих радах. Вони співпрацюють між собою, комунікують і впроваджують європейські цінності та стандарти життя в Україні», – зазначила співголова міжфракційної групи «Рівні можливості» Оксана Маруняк.

Читайте також: «Дівчатка, не сваріться!»: Андрій Садовий припустився сексистського звертання

Депутатка та співголова групи Вікторія Христенко окреслила напрямки роботи об’єднання:

«Група працюватиме над забезпеченням дотримання рівних прав і можливостей для різних соціальних груп у Львові, посиленням політичної участі жінок, забезпеченням рівної участі жінок і чоловіків у прийняття суспільноважливих рішень, реалізації програм і проєктів у гуманітарній сфері та недопущенням дискримінації за ознакою статі», – прокоментувала депутатка.

Перші напрацювання та пропозиції обіцяють винести вже на наступне засідання.

Жінки: 50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті