Головна Статті У Рівному презентували гендерний профіль області

У Рівному презентували гендерний профіль області

4
576

У Рівному презентували гендерний профіль області. Дані, зібрані у документі, допоможуть виявити відмінності у доступі до реалізації прав та можливостей жінок та чоловіків, а також удосконалити програми розвитку області та формування бюджетних програм.

Дослідження презентували на засіданні регіональної коаліції 1325. Серед учасників та учасниць перезентації були представники та представниці державних установ, Національної поліції, обласного центру зайнятості, громадських організацій. Про це пише видання «Новини по-рівненськи».

Завдяки проведеному аналізу та збору даних, дізналися, що середній вік мешканців області дещо менше 40 років, а споживачами соціальних послуг є переважно жінки. Також статистика звернень до поліції про випадки домашнього насильства свідчить про збільшення кількості звернень. Це показує кращу поінформованість та готовність постраждалих звертатися за захистом.


Читайте також: Навіщо громадам гендерні профілі?


«Гендерний профіль — це про відображення проблемних аспектів життя, а ще — про те, як зробити життя кожного і кожної повноцінним, комфортним, гідним і безпечним. Говорили про наболіле як підтримати і допомогти постраждалим від війни, як захистити дітей від насильства, як позбутися гендерних стереотипів», — зазначила за результатами презентації керівниця ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» Лариса Гунько.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті