Головна Статті У столичній міськраді створили МФО «Київ за рівні можливості»

У столичній міськраді створили МФО «Київ за рівні можливості»

1
2,040

У Київській міській раді створили міжфракційне об‘єднання «Київ за рівні можливості».

Як розповіла депутатка від партії «Слуга народу» Євгенія Кулеба, наразі до МФО ввійшли 27 чоловіків і 30 жінок з усіх фракцій.

Пост Євгенії Кулеби в Фейсбуку

«Ще декілька підписів, і створимо нову більшість. МФО працюватиме, зокрема, з темою гендерно орієнтованого бюджетування Києва на основі вже розробленого гендерного паспорту міста. Запобігання гендерно обумовленому насиллю та надання підтримки, лідерство незалежно від статі – це також наші пріоритети. Київ має бути комфортним для всіх. Містом рівних можливостей та прогресивних ідей», – запевнила Кулеба й назвала створення МФО «хорошим різдвяним подарунком».

У свою чергу, на створення об‘єднання «Київ за рівні можливості» відреагувала також заступниця голови КМДА Марина Хонда. Вона зауважила, що приємно здивована цілеспрямованістю депутаток новообраної Київради, які підтримують ключові європейські цінності.

«Тиждень тому ми зустрічалися, обговорювали можливості, які відкриває Європейська Хартія рівності для киян, а сьогодні у Київраді створено міжфракційне об’єднання «Київ за рівні можливості». До цього об’єднання увійшли 57 депутаток і депутатів. Щиро сподіваюся, що ми налагодимо конструктивне партнерство для досягнення гендерної рівності в усіх політиках та заходах», – наголосила Хонда.

Пост Марини Хонди в Фейсбуку

Читайте також: Київ і Європейська хартія рівності: як столиця задає тренд для інших міст

Нагадаємо, в Івано-Франківській обласній раді створили міжфракційну депутатську групу «Рівні можливості».

Крім того, на Запоріжжі у Біленьківській ОТГ в раді нового скликання створили депутатську групу «Рівні можливості» й обрали уповноважену із забезпечення рівних прав і можливостей. Цю посаду обійняла Ольга Кіс, яка в попередній каденції ради ОТГ очолювала групу «Рівні можливості».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті