Home Статті У Волиньраді створили дві депутатські групи за рівні можливості

У Волиньраді створили дві депутатські групи за рівні можливості

2
100
Депутатска група Рівні мождивості для всіх. Волинська обласна рада
До депутатської групи “Рівні можливості для всіх” увійшли представники чотирьох політичних партій

У Волинській обласній раді створили дві депутатські групи – «Рівні можливості для всіх» та «Рівні можливості».

Депутатська група «Рівні можливості для всіх» планує працювати у сфері соціального захисту, гендерної рівності, медицини та правової допомоги про це повідомляє видання Волинь online.

Ініціювала створення групи Юлія Вусенко, депутатка Волинської обласної ради.

«Ще із початку нашої каденції, ми спілкувалися із депутатами різних фракцій та планували створення групи, яка б займалась питаннями гендерної рівності та соціального захисту. На останньому пленарному засіданні, яке відбулося 21 квітня, проголосували за створення групи «Рівні можливості для всіх» та визначили перші плани роботи», – розповідає Юлія Вусенко.

До новоствореної депутатської групи увійшли представники чотирьох партій – «Європейська солідарність», Аграрна партія, «Батьківщина» та «Слуга народу».

Читайте також: На Прикарпатті в облраді створили депутатську групу «Рівні можливості»

Раніше у Волинській обласній раді вже створили депутатську групу «Рівні можливості», яку очолила Оксана Філіпчук, депутатка політичної партії «За майбутнє». До складу цієї групи увійшли Світлана Крецу, Юрій Харченко, Анатолій Філюк, Людмила Стасюк та Ольга Омелько.

«Головна мета об’єднання – робити все для того, аби наша область ставала все більше соціально-орієнтованою, а права кожної мешканки і кожного мешканця дотримувалися. Готові до співпраці та діалогу», – наголосила голова депутатської групи Оксана Філіпчук.

Як наголосила Юлія Вусенко, їхня група також залюбки готова співпрацювати з усіма депутатами та групами, які мають спільні цінності.

Читайте також: «Жіночі обличчя лідерства з Оленою Єною»: Юлія Вусенко

Депутатка також допомагає створювати депутатські групи, у різних містах. Зокрема, групи «Рівні можливості» уже створені у Нововолинській, Володимир-Волинській міській та Луцькій районній раді.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті