Home Анонси Український жіночий конгрес: 23 липня

Український жіночий конгрес: 23 липня

6
753

Український жіночий конгрес відбудеться онлайн 23 липня.

До участі у Конгресі запрошені перші особи держави, представники виконавчої влади, міжнародних організацій, посольств інших країн, соціально-відповідальний бізнес та неурядові організації.

Учасники та учасниці обговорять нові виклики, що пов’язані із пандемією та їх вплив на місцеві вибори в Україні, роль політичного і громадського лідерства у боротьбі з COVID-19 та економічною кризою.

Заплановані такі дискусійні платформи:

  • 10:00-11:00 МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020: ЧИ БУДЕ БІЛЬШЕ ЖІНОК У ПОЛІТИЦІ? Як зміни виборчого законодавства та триваюча пандемія вплине на виборчий процес в Україні. Головні перепони та можливості для жінок брати активну участь у місцевих виборах.
  • 12:00-13:00 ЖІНКИ І ЧОЛОВІКИ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ: ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОТРЕБИ І СТВОРИТИ БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ЖИТТЯ? Вплив пандемії в Україні на безпеку та економічне становище жінок і чоловіків, а також їх вразливих груп. Шляхи подолання проблем, які загострила економічна криза спричинена пандемією та необхідні кроки для їх подолання.
  • 14:00-15:00 ЕФЕКТИВНЕ ЛІДЕРСТВО У БОРОТЬБІ З ПАНДЕМІЄЮ. Роль політичного і громадського лідерства у боротьбі з пандемією та економічною кризою. Як нові умови життя вплинули на підходи у прийнятті рішень і як досягти балансу інтересів держави і бізнесу та забезпечити потреби різних груп жінок і чоловіків.

Онлайн-трансляція заходу на ресурсах УЖК:

З питань сприяння в організації інтерв’ю чи коментарів організаторів та спікерів Конгресу звертайтеся до Єлизавети Кузьменко, тел. +38(063)264-44-85,

press.womenua.today@gmail.com

Акредитуватися можна до 18:00 22 липня тут .

Переваги акредитації: можливість отримати ексклюзивні коментарі спікерів, а також анонси, пострелізи та фото з події.

Повну програму можна проглянути на сайті Конгресу.

Захід організований громадською організацією «Український жіночий конгрес» за ініціативи Міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості» та за підтримки міжнародних партнерів.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси