Home Анонси Український жіночий конгрес, 25-26 листопада

Український жіночий конгрес, 25-26 листопада

1
469

25-26 листопада відбудеться Четвертий український жіночий конгрес. Про це повідомлено на сторінці конгресу в Фейсбуку.

Його головною темою стане просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19 та посилення їхньої спроможності в часі пандемії.

Захід проходитиме у форматі оффлайн/онлайн події.

Перші особи країни, представники уряду та парламенту України, представники корпоративного сектору та експертного середовища обміняються думками щодо гендерної чутливості у бізнесі, а також щодо захисту і створення можливостей для жінок-підприємиць на національному та регіональному рівнях.

Крім того, у спеціальному форматі обговорюватимуться результати місцевих виборів в Україні, з’єднають телемостами Київ, Львів та Маріуполь, щоб дізнатися про особливості регіональної політики та децентралізації в перспективі гендерної рівності, відбудеться обговорення у форматі hard talk із жінкою-лікарем, котра рятує життя людей від вірусу COVID-19, а також за участі впливових міжнародних експертів пройде дискусія про роль жінок у встановленні сталого миру і розв’язанні конфліктів.

Захід організований громадською організацією «Український жіночий конгрес» за ініціативи Міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості» та за підтримки міжнародних партнерів.

Передбачається онлайн-трансляція заходу на ресурсах УЖК:
Сайт http://womenua.today/
Facebook https://www.facebook.com/womenua.today/

Читайте також: 2 дні, 55 спікерів, 6 дискусійних платформ: Український жіночий конгрес оприлюднив програму

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси