Home Анонси «Український жіночий конгрес» оголошує відбір регіональних представниць/ків: дедлайн 24 вересня

«Український жіночий конгрес» оголошує відбір регіональних представниць/ків: дедлайн 24 вересня

2
484

«Український жіночий конгрес» оголосив про відбір регіональних представниць та представників, пише Громадський простір.

За результатами конкурсу планується створення мережі регіональних представників/представниць, котрі у партнерстві з національними представниками та місцевими партнерами здійснюватимуть постійний моніторинг і сприятимуть реалізації гендерної політики на місцях через отримання високоякісного зворотного зв’язку, а також проведення спільних адвокаційних та інформаційних кампаній.

Прийом заявок триває до 24 вересня 2020 року.

Регіональні представники/представниці матимуть такі завдання:

  • Налагоджувати та координувати партнерство з представниками місцевого самоврядування, регіональними громадськими організаціями та представниками місцевого бізнесу з тим, аби на належному рівні проводити інформаційну, просвітницьку, адвокаційну та проєктну діяльність для просування політики гендерної рівності на місцях;
  • Здійснювати регулярний моніторинг щодо реалізації політики гендерної рівності на місцевому рівні;
  • Надавати рекомендації щодо належної імплементації гендерної політики на місцевому рівні, що відповідає принципам національного та міжнародного законодавства.

Хто може брати участь у конкурсі?

Громадяни/громадянки України, які досягли 18 років та проживають в регіонах України, поділяють цінності ГО УЖК, розуміються на загальних принципах гендерної політики, мають мінімум один рік досвіду роботи із проєктами або ініціативами, які пов’язані із гендерною проблематикою, правозахисною тематикою або жіночим активізмом.

Як проходитиме конкурс?

У два етапи:

І етап — прийом заявок на конкурс триває до 24 вересня 2020 року. Для участі в конкурсі необхідно заповнити електронну заявку. Організаційний комітет Конкурсу розгляне заявки та до 1 жовтня 2020 року повідомить про своє рішення конкурсантів, які пройдуть до другого етапу конкурсу.

ІІ етап — співбесіда з членами Журі, що відбуватиметься в період із 1 по 15 жовтня 2020 року. Враховуючи національні та міжнародні рекомендації у зв’язку з поширенням COVID-19, співбесіди будуть проведені у форматі онлайн.

До складу Журі конкурсу увійдуть представники УЖК та представники установ, у партнерстві з якими проводиться конкурс.

Деталі проведення конкурсу викладені у Положенні про конкурс.

Контактні особи: Анна Ніколаєнко – 066 46 42 786, Анна Марія Басаурі Зюзіна – 068 350 8113, e-mail: konkurs@womenua.today.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси