Home Статті В Іспанії новий склад уряду: 12 жінок і 10 чоловіків

В Іспанії новий склад уряду: 12 жінок і 10 чоловіків

3
216
Новий склад уряду в Іспанії
Новий уряд в Іспанії

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес сформував новий склад уряду, де більшість державних посад отримали жінки, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на El Pais.

Нині іспанський уряд складається з 12 жінок і 10 чоловіків, при цьому чотири ключові посади віцепрем’єра обіймають жінки.

«Іспанія стає шостою країною у світі з найвищою часткою жінок у Раді міністрів. Досі у нас було рівне представництво, тепер з більшою часткою жінок. Ми феміністський уряд, тому що ми ставимо феміністських лідерів на чолі уряду. Ми — єдиний у світі уряд з чотирма жінками-віцепрем’єрками», — сказав Санчес.

Лідера вкрай лівої партії Podemos Пабло Іглесіаса на посаді віцепрем’єра замінила міністерка праці Іоланда Діас із тієї ж партії. Іглесіас пішов з уряду, щоб балотуватися на пост регіонального глави Мадрида.

Санчес сказав журналістам, що зміни в уряді відповідають коаліційній угоді, яку він уклав з Podemos, згідно з якою вони отримали одну посаду віцепрем’єра.

Читайте також: Кармен Кальво, віце-прем’єрка Іспанії: «У нас прем’єр – фемініст, який збирається зробити багато для жінок»

Нагадаємо, раніше віцепрем’єрка Іспанії Кармен Кальво заявила, що просуватиме закон про заборону проституції. 

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті