Головна Анонси В Україні стартувала грантова програма підтримки жіночих ініціатив

В Україні стартувала грантова програма підтримки жіночих ініціатив

2
87

В Україні стартувала освітня грантова програма підтримки жіночих ініціатив «Сила жінок» із обсягом фінансування у 5 млн грн, інформує Інститут партнерства та сталого розвитку.

Програма спрямована на налагодження взаємодії громадянського суспільства із місцевою владою та бізнесом у нових умовах. У тому числі вирішення нагальних гуманітарних потреб у громадах, розвиток компетенцій і сприяння згуртованості жінок із різних сфер, підвищення стійкості цивільного населення в Україні.

Що передбачає програма?

Освітня програма складається з 9 онлайн-тренінгів, які відбуватимуться упродовж листопада 2022 – березня 2023 року.  Програма буде коригуватися відповідно до запиту учасниць та доповнена індивідуальними експертними консультаціями, менторськими сесіями, онлайн-нетворкінгом, обміном досвідом між учасницями програми, онлайн-зустрічами з лідерками України та світу. 

Що отримають учасниці?

150 жінок та їх команд отримають освітню та експертну підтримку з фокусом на розвиток власного потенціалу для стабілізації та адаптації роботи до умов воєнного часу, налагодження існуючих та побудови нових партнерств, координацію спільної діяльності з місцевими волонтерськими групами, органами влади, бізнесом, міжнародними донорами для забезпечення ефективного реагування на виклики, пов’язані з російською агресією проти України та об’єднання зусиль для відбудови та розвитку.

До 100 гуманітарних ініціатив учасниць програми отримають фінансування обсягом до 100 тисяч гривень. Середній розмір міні-гранту на закупівлю товарів першої необхідності становить 50 тисяч гривень. Загальний обсяг фінансування ініціатив –  5 мільйонів гривень.  

Хто може взяти участь?

Заявки на участь приймаються від: 

  • активісток, волонтерок, громадських діячок;
  • представниць органів місцевого самоврядування;
  • соціально-відповідальних підприємиць, які надають гуманітарну допомогу цивільному населенню.

Подати заявку можна за цим посиланням.

Кінцевий термін подачі: 20 листопада 2022. Участь безкоштовна, згідно відбору.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси