Головна Статті Велика Британія каратиме компанії за мізогінний контент в інтернеті

Велика Британія каратиме компанії за мізогінний контент в інтернеті

0
785

Уряд Великої Британії подав на розгляд поправку до законопроєкту про безпеку в інтернеті, яка спрямована на боротьбу з насильством щодо жінок і дівчат в інтернеті. Про це пише The Telegraph.

Британське агентство Ofcom, яке регулює роботу теле- та радіокомпаній, має видати медійникам законодавчі інструкції, де визначать заходи, що повинні будуть вжити компанії соціальних медіа, щоб «зменшити ризик заподіяння шкоди жінкам і дівчатам».

Медійні компанії, які не видалятимуть образливий контент і не блокуватимуть порушників, будуть оштрафовані на суму до 10% їхнього обороту. Якщо ж компанії систематично порушуватимуть інструкції, то їхніх керівників можуть ув’язнити на строк до двох років.

Зміна законодавства на посилення захисту жінок

Це остання в серії змін, спрямованих на посилення законодавства щодо захситу жінок та дівчат.

Нікі Морган
Нікі Морган

Політикиня Нікі Морган повідомила, що нововведення охоплюватимуть мізогінні повідомлення, погрози зґвалтуванням, розміщення інтимних зображень і відео з метою помсти, витіснення жінок із онлайн-простору тощо.

«Це допоможе платформам зрозуміти, що для виконання своїх обов’язків вони повинні дотримуватися вказівок», — прокоментувала Морган.

Читайте також: Побажання смерті та цькування: чому Аліна Михалова потерпає від кібербулінгу

За її словами, інструкції для медійників створюватимуть після консультацій із відповідними установами, зокрема з уповноваженим із питань домашнього насильства й уповноваженим із питань потерпілих.

Однією з перших дій Ofcom після того, як законодавство ухвалять, буде вимога для компаній проводити оцінку ризиків.

36% жінок зазнавали насильства в соціальних мережах

Згідно дослідження Ofcom, понад дві з п’яти жінок (43%) сказали, що їх турбує шкідливий контент, на який вони нещодавно натрапили в інтернеті.

Дослідження Refuge показало, що 36% жінок зазнавали насильства в соціальних мережах або на іншій онлайн-платформі.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті