Головна Статті Вибори мера Києва: Ірина Верещук перемогла на праймеріз «Слуги народу»

Вибори мера Києва: Ірина Верещук перемогла на праймеріз «Слуги народу»

0
1,285
Фото: Фейсбук Верещук

Народна депутатка Ірина Верещук перемогла на праймеріз фракції партії «Слуга народу» серед кандидатів у мери Києва, повідомляє «Українська правда».

Голосування проводили в три етапи: голос фракції, голос за даними соціології кожного з кандидатів і голос президента України. Ірина Верещук отримала всі три бали.

Одразу після перемоги Верищук викликала на дебати нинішнього міського голову Віталія Кличка.

У праймеріз «Слуги народу» на кандидування в мери Києва також брали участь Микола Тищенко, Олександр Дубінський, Олександр Качура та Дмитро Гурін.

Хто така Ірина Верещук

40-річна Ірина Верещук родом зі Львівщини, має три вищі освіти за напрямами «міжнародна інформація», «правознавство», «державне управління», пише Zahid.net.

У 2010-2015 роках була головою міста Рава-Руська Львівської області. На посаді активно виступала за надання прикордонним населеним пунктам спеціального статусу, що передбачав додаткові надходження до місцевих бюджетів від сплати податку за перетин автомобілями кордону.

Обрана народною депутаткою за списком партії «Слуга народу» під номером 29. Член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова підкомітету з державної безпеки та оборони.

У листопаді 2013 року, коли українська влада відмовилася підписувати Угоду про асоціацію з ЄС, офіційно звернулась до Європарламенту з проханням прийняти розташовану біля кордону з Польщею Рава-Руська до складу ЄС.

У вересні 2019 року заявила, що Україна має переглянути підхід до НАТО, бо «на неї там не чекають».

У липні 2020 року звинуватила Петра Порошенка у привітанні Володимира Путіна з Днем Росії після початку російської агресії, у відповідь на що Порошенко заперечив цей факт і звинуватив Верещук у брехні та поширенні кремлівських фейків.

Минулого року Ірина Верещук задекларувала 515 762 грн загального доходу. Із нерухомості у неї – 5 квартир, 4 з яких перебувають у спільній власності. Також Верещук має три земельні ділянки на Львівщині. З липня 2018 року Верещук їздить на авто Toyota Сamry 2018 року випуску.

Нагадаємо, парламент 15 липня призначив місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті