Головна Статті Євгенія Кулеба стала координаторкою руху Зе!Жінки в Києві

Євгенія Кулеба стала координаторкою руху Зе!Жінки в Києві

3
376

Депутатка Київської міської ради Євгенія Кулеба стала координаторкою руху «Зе!Жінки» у Києві. Цю інформацію вона підтвердила нашому виданню.

«Я безмежно вірю в силу жінок. Тепер вірю в неї офіційно – стала координаторкою руху Зе!Жінки в Києві! І вже цього четверга запрошую найактивніших киянок, які хочуть долучатися до змін в місті та Україні, на першу зустріч учасниць руху!

Читайте також: Євгенія Кулеба: Сексизму багато, але він не завадить мені рухатися вперед

Говоритимемо не лише про права жінок, але й про права людей з інвалідністю, права дітей, відстоювання цінностей рівності та толерантності.

І, звісно, руйнуватимемо стереотипи про «місце жінки» та «місце чоловіка», адже наше місце там, де ми хочемо бути», – прокоментувала депутатка.

Як запевнили наше видання організаторки зустрічі, на неї можуть прийти усі охочі. Деталі – на Фейсбук-сторінці Євгенії Кулеби.

Рух «Зе!Жінки» – це об’єднання депутаток партії «Слуга народу» у парламенті та місцевих радах. Серед напрямків роботи якого реалізації політики рівності, збільшення жіночого представництва в політикумі та втілення національної програми з гендерної рівності та підтримка ініціативи першої леді України Олени Зеленської про приєднання до «Партнерства Біарриц».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті