Головна Новини проекту НДІ запускає #think10: інструмент, що розрахує безпекові заходи для жінок у політиці

НДІ запускає #think10: інструмент, що розрахує безпекові заходи для жінок у політиці

0
886

Національний демократичний інститут (NDI) запустив # think10, інноваційний інструмент з планування безпекових заходів для політично активних жінок. # think10 розробила команда, яка займається питаннями гендеру, жінок та демократії у НДІ, та яка виступила ініціатором запуску кампанії #NotTheCost  / #НеЦінаПолітики у 2016 році.

Під час презентації #think10, що відбулася в понеділок в Нью-Йоркському університеті голова ради директорів НДІ та колишня держсекретарка США Мадлен Олбрайт підкреслила, що #think10 надасть жінкам інструментарій для підвищення їхньої безпеки.

«Ми не можемо зменшити ризик до нуля, але ми можемо надати жінкам можливість повернути контроль у сфері їхньої безпеки. Індекс ризику для політично активних жінок, що визначає НДІ (WPPRI) також допоможе у цьому. Вперше цей індекс визначить початковий рівень для вимірювання прогресу кожної країни у цьому питанні та приверне увагу до проблеми, яку занадто довго не помічали», – наголосила Олбрайт.

Відповідно до Індексу ризику для політично активних жінок (WPPRI), #think10 надасть рекомендації для посилення особистої безпеки жінок.

WPPRI розраховує ризики політично активних жінок у 172 країнах. Рейтинг WPPRI кожної країни визначається з урахуванням трьох показників: залучення жінок до політичного життя на національному  рівні; стан демократії в кожній країні; та ймовірність насильства щодо жінок в цій країні. Для визначення цих індикаторів НДІ використовував дані Міжпарламентського Союзу (Inter-Parliamentary Union)  та  Інституту  з питань жінок,  миру та безпеки Джорджтаунського університету.

Використовуючи цей інструмент, політично активні жінки можуть розробити план безпекових заходів, що враховуватиме їхні особисті та професійні характеристики, а також політичний контекст.

«Хоча інструмент # think10 не може охопити усі можливі ситуації, з якими стикаються політично активні жінки у всьому світі, ми наполегливо працювали над тим, щоб створити ефективний інструмент, враховуючи особливості викликів, з якими стикаються окремі жінки у одній і тій самій країні. Не всі політично активні жінки з Північної Кореї, яка є країною з найвищим рейтингом WPPRI, стикаються з однаковим рівнем небезпеки. Так само не усі політично активні жінки з Норвегії, де найнижчий індекс WPPRI,  мають однаковий рівень безпеки», – Сандра Пепера, директор програми «Гендер, жінки, демократія» Національного Демократичного інституту  (НДІ).

Підготувала Наталія Жачек, 50%

 

Більше публікацій
Більше публікацій Леся Ганжа
Більше публікацій Новини проекту