Головна Відео #ДипломаткиБезКраваток: МЗС України запустило проєкт про жінок у дипломатії

#ДипломаткиБезКраваток: МЗС України запустило проєкт про жінок у дипломатії

2
1,599
Міністерство закордонних справ України
МЗС України запускає проєкт про жінок-дипломаток #ДипломаткиБезКраваток

Міністерство закордонних справ України оголосило про запуск ініціативи #ДипломаткиБезКраваток. Проєкт складається з коротких відеороликів, у яких дипломатки керівного рівня МЗС України відверто говорять про професію, жіноче лідерство і мотивацію рухатися вперед. Відео публікуватиметься на сторінці міністерства у Фейсбуку.

«Дипломатія – це не чоловічий світ, як  вважалося раніше, а МЗС України нині – це реальні обличчя і людські історії, а також місце, де жінки можуть реалізувати себе. Цим проєктом ми хочемо показати справжнє жіноче обличчя українського МЗС і мотивувати жінок будувати кар’єру в дипломатії», – розповіла про проєкт #ДипломаткиБезКраваток перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

Читайте також: Українські дипломатки — про виклики професії та гендерну рівність

У відео українські дипломатки – амбасадорки, директорки департаментів, начальниці відділів та служб – говоритимуть у форматі монологу про: 

  • вирішальне у виборі професії, значимі для них історії з дипломатичного життя; 
  • баланс між особистим та дипломатичним життям;
  • жіноче лідерство в дипломатії і чи повинно бути більше жінок в МЗС;
  • персональний антистрес та натхнення; 
  • свої рецепти успіху.

Читайте також: Українські дипломатки — про виклики професії та гендерну рівність. Частина 2

Наразі вже опублікований промо ролик проєкту.

«Готові руйнувати стереотипи про українську дипломатію разом з нами? Зустрічайте наш новий проєкт – #ДипломаткиБезКраваток. Так, жінки в дипломатії рулять! І готові чесно розказати про свій шлях і секрети успіху. А ще – про сім’ю, натхнення, захоплення і баланс, який так важко тримати. Щиро і відверто про головне і важливе», – йдеться в анонсі.

Найближчими тижнями в межах проєкту #ДипломаткиБезКраваток своїми думками поділяться перша заступниця міністра Еміне Джапарова, пані посол України в Сінгапурі Катерина Зеленко, директорка Департаменту комунікацій та публічної дипломатії Алла Польова, пані посол України у Фінляндії Ольга Діброва, директорка Департаменту міжнародного права Оксана Золотарьова, керівниця патронатної служби Ольга Аксьонова, а також інші успішні українські дипломатки.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Відео