Головна Статті Джорджія Мелоні подає до суду через фейкові порноролики

Джорджія Мелоні подає до суду через фейкові порноролики

2
579

Премʼєрка Італії Джорджія Мелоні вимагає 100 тисяч євро відшкодування збитків за те, що у мережі поширили її дипфейк відео. Обличчя Мелоні наклали на тіла актрис, щоб створити враження, ніби політикиня брала участь у зйомках порновідео, пише ВВС.

Відео виклали на американському порносайті у 2022 році, до того як Мелоні стала премʼєркою Італії. На сайтах ці відео переглянули мільйони разів.


Читайте також: Звільнення секретаря Коломийської міськради: вдався до дискримінації — лишився без посади


Під слідством перебувають 40-річний чоловік та його 73-річний батько. Обох чоловіків звинувачують у наклепі. Відповідно до італійського законодавства, деякі справи про наклеп можуть бути кримінальними та каратися позбавленням волі.

Поліція знайшла чоловіків, відстеживши мобільний пристрій, із якого вони виклали відео. За словами адвоката премʼєрки, якщо вона отримає відшкодування збитків, то пожертвує ці гроші фонду Міністерства внутрішніх справ для жінок, які потерпали від насильства.

Суму відшкодування у 100 тисяч євро адвокати називають «символічною». Вимоги Мелоні мають дати приклад, щоб жінки, які «потерпіли від такого зловживання владою», не боялися висувати звинувачення й вимагати покарання кривдників.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті