Головна Статті Христя Фріланд стала першою жінкою, яка очолила Міністерство фінансів Канади

Христя Фріланд стала першою жінкою, яка очолила Міністерство фінансів Канади

4
737

Політикиня українського походження Христя Фріланд стала міністеркою фінансів в уряді Канади. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Щиро вітаю Христю Фріланд із призначенням міністеркою фінансів Канади. Вона стала першою в історії жінкою на цій посаді. Переконаний, що подальший розвиток торгівлі та економічних зв’язків України і Канади допоможе пом’якшити економічні наслідки пандемії», –  зазначив міністр.

Фріланд замінила на цій посаді Білла Морно, який подав у відставку після зустрічі з прем’єром Джастіном Трюдо.

Читайте також: Христя Фріланд та її політика мостів замість стін

Нагадаємо, в листопаді 2019 року Христя Фріланд, яка до того очолювала міністерство закордонних справ Канади, була призначена віцепрем’єркою в новому уряді прем’єр-міністра Джастіна Трюдо.

Христя Фріланд – дочка адвокатів Дональда Фріланда і українки за походженням Галини Хом’як. Фріланд була журналісткою і починала кар’єру в Україні як стрінгер Financial Times, The Washington Post і The Economist. Згодом вона обійняла посаду керуючої директорки Financial Times в США. У березні 2010 року перейшла на посаду редакторки в Thomson Reuters, а у квітні 2011 стала редакторкою Thomson Reuters Digital. У 2013 році Фріланд залишила журналістику, щоб балотуватися на довиборах до парламенту Канади від Ліберальної партії. У листопаді 2015 року стала міністеркою міжнародної торгівлі Канади.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті