Головна Статті Іванна Климпуш-Цинцадзе в Давосі: Маніпуляції довкола гендеру – частина гібридної війни

Іванна Климпуш-Цинцадзе в Давосі: Маніпуляції довкола гендеру – частина гібридної війни

0
883

Гендерні питання лишаються серед пріоритетів програми реформ українського уряду. Про це заявила віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з Директором Джорджтаунського інституту жінки, миру та безпеки, спеціальним представником ОБСЄ з питань гендера Мелані Вервір у Давосі (Швейцарська Конфедерація), повідомляє Урядовий портал.

Іванна Климпуш-Цинцадзе запропонувала Джорджтаунському інституту долучитися до важливого проекту гендерної освіти, спрямованого на розробку методологій викладання та підготовку викладачів за допомогою відповідних тренінгів.

Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила, що вперше в історії незалежної України гендерні питання було пріоритезовано в Програмі дій Уряду на 2018 рік. Усі заплановані торік завдання виконано. У щоденній роботі міністерств гендерна проблематика проходить через їхнє тематичне профілювання. Цей тренд продовжено і в Програмі дій Уряду на 2019 рік. Також Програма передбачає розробку нового законодавства, планування та бюджетування з урахуванням політики забезпечення рівності чоловіків і жінок. Утім, зазначила Віце-прем`єр-міністр, маніпуляції навколо гендерної політики залишаються частиною гібридної війни, тому нині існує попит на нове дослідження гендерних гібридних загроз.

Мелані Вервір вважає надзвичайно важливими той факт, що Україна продовжує докладати значних зусиль для забезпечення гендерної рівності, попри численні проблеми і безпекові виклики, які доводиться долати одночасно з реформуванням країни.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій Леся Ганжа
Більше публікацій Статті