Головна Статті Камала Гарріс назвала гендерну рівність основою демократії

Камала Гарріс назвала гендерну рівність основою демократії

2
1,004
Камала Гарріс

Віцепрезидентка США Камала Гарріс під час форуму Generation Equality, який організував президент Франції Еммануель Макрон, назвала гендерну рівність основою укріплення демократії.

Виступ віцепрезиденки опублікований на сайті Білого дому.

«Демократія найсильніша тоді, коли у ній беруть участь всі. І слабша, коли люди залишаються осторонь. І ми це бачили тут, у Сполучених Штатах.

Коли жінки мають доступ до капіталу для започаткування малого бізнесу, вони можуть брати активну участь у державотворенні, і наша демократія зміцнюється.

Коли жінки мають доступ до охорони репродуктивного здоров’я, щоб залишатися здоровими, вони можуть брати активну участь у державотворенні, і наша демократія зміцнюється.

Коли жінки живуть вільні від страху перед насильством, вони можуть брати активну участь у державотворенні, і наша демократія зміцнюється.

Читайте також:«Я ще говорю!»: Переможна кураторка власної історії Камала Гарріс

Протягом своєї кар’єри я працювала над захистом жінок від насильства та експлуатації. Я знаю, що відбувається, коли жінок підтримують. Я знаю, що відбувається, коли жінок чують.

Тож я знаю, без сумніву, гендерна рівність зміцнює демократію. І зі свого боку, Сполучені Штати сьогодні приймуть низку зобов’язань щодо зміцнення наших установ. І ці зобов’язання об’єднує одне: вони дадуть результати – реальні, відчутні, які покращать життя жінок у Сполучених Штатах та жінок у всьому світі», – зазначила у своєму виступі Камала Гарріс.

Віцепрезидентка також заявила, що жінки, які нині не мають права голосу чи свободи слова, мають виборювати свої права та знати, що США їх підтримують.

Наостанок політикиня попросила лідерів та лідерок звертати увагу на голос тих, кого ніколи не чують. Вона зробила акцент на тому, що жінки повинні не лише мати можливість висловити власні думки, але й бути присутніми в кожній кімнаті, де приймаються політичні та інші важливі рішення. «Поважайте тих, чий досвід відрізняється від вашого. Придивіться, кого немає у кімнаті, коли ухвалюють рішення, і запросіть цих людей до участі».

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті