Головна Статті Щоб відстояти право на аборт: Камала Гарріс вирушить у тур країною

Щоб відстояти право на аборт: Камала Гарріс вирушить у тур країною

1
941

Віцепрезидентка США Камала Гарріс наступного року вирушить у загальнонаціональний тур на підтримку репродуктивних свобод. Вона проведе серію заходів, щоб боротися «за свободу кожної ухвалювати рішення щодо власного тіла». Про це повідомляє офіційний сайт Білого дому.

Тур Камали Гарріс розпочнеться із заходу у Вісконсині, який відбудеться 22 січня. Це 51 річниця справи «Ро проти Вейда», яка визначила, що Конституція США захищає свободу вагітної жінки здійснити аборт без надлишкових державних обмежень. 


Читайте також: Право на аборт: у Європарламенті закликають розширити права біженок із України


«Екстремісти по всій нашій країні продовжують вести повномасштабну атаку на важко завойовані свободи. Вони просувають свою радикальну політику: від заборони абортів у всіх 50 штатах і притягнення лікарів до кримінальної відповідальності до примусу жінок виїжджати за межі штату, щоб отримати необхідну медичну допомогу.

Я продовжу боротися за наші фундаментальні свободи, обʼєднуючи по всій Америці тих, хто погоджується з твердженням, що саме жінка повинна ухвалювати рішення щодо свого тіла, а не уряд», — наголосила Гарріс.

Під час туру віцепрезидентка проводитиме заходи, які висвітлюватимуть шкоду, спричинену забороною на аборт. Також на них ділитимуться історіями жінок, які постраждали від цих обмежень.

Віцепрезидентка також закличе Конгрес відновити конституційний захист права на аборт.

Очікується, що таке привернення уваги до проблеми із забороною абортів у США допоможе демократам отримати більше підтримки напередодні президентських виборів, що відбудуться у 2024 році.

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті