Головна Анонси Конкурс грантів для жіночих/феміністичних організацій: дедлайн 7 листопада

Конкурс грантів для жіночих/феміністичних організацій: дедлайн 7 листопада

3
126
Конкурс грантів для жіночих/феміністичних організацій

Український жіночий фонд оголошує конкурс грантів для жіночих/феміністичних організацій для розробки та впровадження адвокаційних кампаній і створення та посилення мереж і коаліцій.

У межах конкурсу підтримуватимуть проєкти жіночих/феміністичних організацій за двома напрямками:

1. Підтримка адвокаційних кампаній для вирішення проблем, з якими стикаються жінки на регіональному та національному рівнях

Планується підтримати 4-5 адвокаційних кампаній, що будуть реалізовані на місцевому, регіональному, або національному рівнях. Тематика кампаній і формати адвокаційної роботи – не обмежуються.

Заходи, передбачені проєктами, мають бути максимально ефективними для досягнення мети і можуть передбачати аналітичні дослідження, проведення медійно-адвокаційних кампаній, публічних акцій, тощо.

Читайте також: Академія жіночого лідерства для депутаток сільських та селищних рад: дедлайн 28 жовтня

2. Посилення існуючих та підтримка розвитку нових регіональних та національних мереж і коаліцій з просування прав жінок для більш ефективної адвокації

Планується підтримати 3-4 проєкти, спрямовані на створення/посилення місцевих, регіональних національних мереж і коаліцій для ефективної адвокації. Тематика мереж і коаліцій і формати їхньої роботи – не обмежуються.

Заходи, передбачені проєктами, мають бути узгоджені членами мереж і коаліцій і можуть передбачати підтримку секретаріату, організацію заходів мереж і коаліцій, розробку їхніх політик і процедур, проведення адвокаційних кампаній, публічних акцій, тощо.

Теми для адвокації за обома напрямками конкурсу можуть включати, але не обмежуватись наступними:

  1. Адвокація у сфері політичної участі, економічних прав жінок, прав жінок і дівчат з вразливих груп, та тих, хто стикається з множинною дискримінацією;
  2. Посилення адвокаційних інструментів (діалогові майданчики, коаліції тощо) задля просування гендерної рівності та захисту прав жінок;
  3. Сприяння виконанню міжнародних зобов’язань України щодо досягнення гендерної рівності (Резолюція Ради Безпеки ООН 1325, Платформа Біарріц, Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок тощо).

Проєкти мають досягти результатів, що призведуть до системних та сталих змін.

Тривалість проєкту: від 12 до 18 місяців

Розмір гранту: 10 000 канадських доларів

Для участі у конкурсі зацікавленим організаціям необхідно до 18:00 7 листопада 2021 року:

  • Зареєструватись в онлайн системі подання проєктів Українського Жіночого Фонду за посиланням:
  • Заповнити онлайн-аплікаційну форму з додатком (бюджет) нижче (на цій же сторінці, під текстом оголошення конкурсу).

Жінки:50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси