Головна Анонси Консультації з громадськими організаціями по Стратегії рівних прав та можливостей: 8 вересня

Консультації з громадськими організаціями по Стратегії рівних прав та можливостей: 8 вересня

0
286

Міністерство соціальної політики України оприлюднило проект Державної стратегії забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків до 2030 року для громадського обговорення:

З метою обговорення проекту стратегії ООН Жінки спільно з Урядовою уповноваженою з ґендерної політики та Мінсоцполітики проводить консультації з громадськими організаціями.

Захід відбудеться 8 вересня 2021 року з 9:30 до 12:30 в онлайн-форматі.

Для участі в заході необхідна реєстрація.

Програма заходу доступна за запитом.

Читайте також: Державна стратегія рівних прав та можливостей: збільшення жінок у владі та протидія насильству

Нова стратегія орієнтована на досягнення важливих завдань, що узгоджені з цілями сталого розвитку та напрямами Пекінської декларації та Платформи дій:

  • Національний механізм забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків функціонує ефективно та має спроможність підтримувати розробку, впровадження, моніторинг та оцінку політики гендерної рівності в різних сферах суспільного життя та на всіх рівнях.
  • Жінки та чоловіки вільні від насильства, в тому числі пов’язаного з конфліктом, мають рівний доступ до правосуддя та беруть рівну участь у розбудові миру та постконфліктному відновленні.
  • Жінки та чоловіки користуються рівними правами та можливостями людського розвитку у сфері освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури та спорту.
  • Жінки та чоловіки беруть рівну участь, користуються результатами сталого економічного розвитку та мають рівний доступ до всіх видів економічних ресурсів.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Анонси