Home Статті Очільницею Міністерства освіти стала Любомира Мандзій

Очільницею Міністерства освіти стала Любомира Мандзій

7
1,302

Тимчасовою виконувачкою обов’язків міністра освіти і науки стала Любомира Мандзій. Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду, повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.

«Це справді дуже велика відповідальність. У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед Міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого. І, не сумнівайтеся, ми ухвалимо всі необхідні рішення», – заявила Мандзій.

Вона також запевнила, що реформа освіти триватиме й надалі.

«Бо тяглість і безперервність правильних змін – це те, що ніяк не можна ставити під сумнів», – наголосила нова очільниця міністерства.

Любомира Мандзій народилася 10 травня 1973 року у селі Опака Дрогобицького району Львівської області.

1995-го закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Географія».

Упродовж 1998-2001 років за спеціальністю «Політичні інститути та процеси» навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2003 р. захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук. 2008 року отримала вчене звання доцентки.

Із 2001 року до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка.

Протягом 2016-2019 років – директорка департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. У липні 2019 року перемогла у конкурсі на посаду начальниці управління Державної служби якості освіти у Львівській області.

11 вересня 2019 року Любомира Мандзій була призначена на посаду заступниці міністерки освіти і науки України Ганни Новосад. Вільно володіє польською мовою, а також має достатній рівень англійської.

Нагадаємо, що 4 березня Верховна Рада відправила у відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука і схвалила склад нового уряду. Кабінет очолив Денис Шмигаль. Лише одне міністерство очолила жінка – Марина Лазебна – та й про ту прем’єр забув, коли представляв міністрів у Раді.

11 березня виконувачкою обов’язків міністра культури призначили Світлану Фоменко, яка була заступницею попереднього міністра Володимира Бородянського.

Крім того, 12 березня президент Володимир Зеленський призначив колишню міністерку соціальної політики Юлію Соколовську заступницею керівника Офісу президента.

Фото зі сторінки Мандзій у Фейсбуку

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті