Головна Статті Рубіжне ухвалило програму «Безпечні міста для жінок та дівчат»

Рубіжне ухвалило програму «Безпечні міста для жінок та дівчат»

3
741

Місто Рубіжне стало першим містом в Україні, яке прийняло місцеву програму, спрямовану на вирішення питань безпеки для жінок і дівчат в рамках Глобальної ініціативи ООН Жінки «Безпечні міста та громадські простори для жінок та дівчат».

Повідомляється, що 27 травня міська рада постраждалого від конфлікту Рубіжного, Луганської області, прийняла місцеву програму «Рубіжне — безпечне місто», що має на меті запобігти сексуальному насильству та сексуальним домаганням у громадських просторах та створити безпечні та стійкі міста.

Як пояснив виконуючий обов’язки мера Рубіжного Анатолій Бусенков, спочатку міська влада провела аудит безпеки, а також розпочала консультації з місцевими жителями. Після цього була розроблена відповідна програма, яка розрахована на 2020-2022 роки.  

«Програма була нещодавно прийнята, і ми готові розпочати її реалізацію. Я сподіваюсь, що Рубіжне стане прикладом для інших міст України, які розглядають питання про прийняття відповідних програм, що спрямовані на подолання викликів у питаннях безпеки жінок та дівчат в громадських просторах», — заявив Бусенков.

Читайте також: У Києві відкрили першу «кризову кімнату» для жертв домашнього насильства

Ініціатива «Безпечні міста та безпечні публічні простори» у Рубіжному реалізується у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, UN Women Ukraine, Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine і Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO).  

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50vidsotkiv.org.ua
Більше публікацій Статті