Головна Статті Рух «Зе!Жінки» запустився і планує великий тур Україною

Рух «Зе!Жінки» запустився і планує великий тур Україною

0
1,464
Зе!Жінки

У партії «Слуга Народу» запустили рух «Зе!Жінки» для впровадження політики рівності на національному та місцевому рівнях.

Однією з перших ініціатив руху стане великий тур народних депутаток містами України для зустрічі та напрацювання разом із представницями місцевих рад. Про це написала на своїй Фб-сторінці народна депутатка Євгенія Кравчук, «Слуга народу».

Читайте також: Євгенія Кравчук: «Самі запропонують, і самі все дадуть» – це не про політику

«Зе!Жінки» об’єднав депутаток партії «Слуга народу» у парламенті та місцевих радах задля реалізації політики рівності, збільшення жіночого представництва в політикумі та втілення національної програми з гендерної рівності.

«Зе! Жінки» – це об’єднання депутаток партії «Слуга народу», які працюють в парламенті та місцевих радах задля реалізації політики рівності, збільшення жіночого представництва в політиці та втілення національної програми з гендерної рівності», – наголосила учасниця руху, народна депутатка «Слуги народу» Марина Бардіна.

Також у партії нагадали, що серед місцевих депутатів «Слуги народу» 40,3% жінок, саме заради консолідованої роботи з ними народні депутатки й відправляться у великий тур.

Одним з напрямків діяльності руху стане підтримка ініціативи першої леді України Олени Зеленської про приєднання до «Партнерства Біарриц».

Нагадаємо, відповідне рішення про приєднання ухвалив уряд. Восени 2020 року Україна стала повноправною учасницею цієї програми, яку запровадили країни G7.

Читайте також: Партнерство Біарриц: спростування фейків, міфів та домислів

Йдеться про 5 напрямків:

  • розвиток інклюзивного публічного простору, дружнього до сімей з дітьми та маломобільних груп населення;
  • навчання дітей принципам рівності чоловіків та жінок у родині, кар’єрі, громадсько-політичному житті,;
  • запобігання насильству;
  • зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків,
  • збільшення можливостей для чоловіків піклуватися про дітей (соціальна відпустка для тата).

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті