Представництво Фонду імені Генріха Бьолля в Україні запрошує на семиденну літню школу в Карпатах, присвячену принципам зеленої демократії та їх застосуванню в Україні. Під час академії обговорюватимуть питання гендерної рівності, соціальної справедливості, а також інклюзивності, партисипації та екологічності.
Школа відбудеться 13-19 серпня 2018 року. Подати заявку на участь: bit.ly/zacademy18.
Організатори шукають агентів та агенток суспільних змін з усієї України, яким цікаво дізнатись більше про зелені принципи та переконатись у їхній ефективності в українському контексті. Запрошують подавати заявки на участь у Зеленій Академії активістів/-ок, дослідників/-ць, журналістів/-ок, політиків/-инь, державних службовців/-иць, студентів/-ок та інших небайдужих.
Випускники/-ці Зеленої Академії ‘18 знатимуть:
- чому важливо одночасно прагнути екологічності, гендерної рівності та демократії участі – та як цього досягнути;
- як зробити свої проекти дружніми до довкілля та відповідально використовувати ресурси;
- як переконливо працювати із владою та партнерами, разом досягаючи сталих змін;
- як побачити себе в українській політиці та навчитися впливати на неї;
- як забезпечити дієву рівність прав та взаємоповагу у команді чи громаді;
- на що звертати увагу в обговоренні складних суспільних і політичних тем.
Щоб подати заявку на участь у Зеленій Академії, заповніть анкету за посиланням: bit.ly/zacademy18. Кінцевий термін подання заявок — 15 червня 2018 року, 23:59. Участь у Зеленій академії є безкоштовною та відбувається на конкурсній основі.
Фонд забезпечує учасникам/-цям проживання та харчування на час навчання. У разі виникнення запитань чи коментарів, пишіть на: [email protected].
Детальніше про захід: https://www.facebook.com/events/456459551461050/
Фонд ім. Генріха Бьолля — незалежна міжнародна фундація, що працює на засадах європейської та німецької зеленої демократії, а тому підтримує цінності сталого розвитку, соціальної справедливості, миру та громадської участі. З 2008 року Фонд працює в Україні, сприяючи розвитку політичної культури участі, гендерній рівності та захисту довкілля.
50%