Головна Статті «Так, я феміністка»: Ангела Меркель нарешті визнала цей факт

«Так, я феміністка»: Ангела Меркель нарешті визнала цей факт

4
166
Ангела Меркель
Ангела Меркель, (с) DW

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель, яка до цього уникала прямої відповіді на запитання про приналежність до фемінізму, нарешті відповіла ствердно: «Так, я феміністка». Це відбулося під час зустрічі з нею у Дюссельдорфі, яку модерувала нігерійська письменниця Чімаманда Нгозі Адічі (Chimamanda Ngozi Adichie), пише DW.

«По суті, мова йде про те, що чоловіки та жінки рівні між собою, у сенсі участі у суспільстві та в житті загалом. І в цьому сенсі я можу сказати: «Так, я феміністка», – прокоментувала канцлерка.

До цього вона ухильно відповідала на це запитання, більше того у 2013 році Меркель заявила, що не вважає себе іконою фемінізму: «Якби я себе так назвала, справжні феміністки образилися б». А на саміті Women20 у Берліні у 2017 році вона не відповіла на це запитання прямо, чим викликала критику і розчарування.

Читайте також: Ангела Меркель і COVID-19: не головнокомандувачка, а науковиця

Канцлерка каже, що переосмислила своє ставлення, й наголосила, що усі ми повинні бути феміністами, чим зірвала бурхливі оплески аудиторії.

Парламентські вибори у Німеччині відбудуться 26 вересня, новий парламент обере наступного канцлера чи канцлерку. Меркель підтвердила, що йде з політики, проте сказала, що потребує часу на осмислення того, чим займатиметься після 16 років перебування на посаді канцлерки.  

Жінки: 50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті