Головна Відео «У нас найгарніші дівчата»: Голова Миколаївської ОДА повторив «подвиг» Януковича

«У нас найгарніші дівчата»: Голова Миколаївської ОДА повторив «подвиг» Януковича

0
431
Віталій Кім, голова Миколаївської ОДА
Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім зробив сексистську заяву під час свого виступу на Всеукраїнському форумі «Україна.30», повідомляє видання «НикВести».

Посадовець говорив про розвиток туризму в регіоні. Свій виступ розпочав із того, що Миколаївщина – це географічний центр українського Причорномор’я. За словами посадовця, розвиток туризму дуже довго не був пріоритетом обласної влади.

Читайте також: «Це ганьба!»: нардепи не покарали Сергія Рудика за сексизм

Кім також кілька разів зазначив, що «в Миколаївській області найкрасивіші дівчата в Україні». Перший раз він сказав це під час обговорення курортів регіону, в які обласна влада пропонує інвестувати.

«Ми пропонуємо, щоб ви інвестували в додаткові об’єкти, будь-які, ми забезпечимо повністю… Взагалі, у нас найкрасивіші дівчата у всій Україні. Це я буду відстоювати», – сказав голова Миколаївської ОДА.

На це голова Херсонської ОДА Сергій Козир зазначив, що в Херсонській області дівчата кращі.

«Це не обговорюється. У нас найкрасивіші дівчата. Тому ми запрошуємо всіх для інвестування в такі місця, наприклад, як готелі, сувенірні магазинчики, заклади громадського харчування, що завгодно», – відповів голова Миколаївської ОДА.

Нагадаємо, в 2011 році президент Віктор Янукович під час виступу в Давосі на українському ланчі розповідав про збільшення іноземних інвестицій після його приходу до влади. Тоді він закликав усіх приїздити в Україну навесні, коли «квітнуть каштани і роздягаються жінки». Висловлювання президента дуже швидко розтиражували в мережі, воно досі лишається «крилатим». Це найвідоміший мем, про який згадують, говорячи про кумедні цитати екс-гаранта. Попри те, що громадські діячі й діячки засудили вислів Януковича, наразі про це більше говорять як про щось курйозне, аніж обурливе.

Крім того, в червні 2019 року президент України Володимир Зеленський, перебуваючи з офіційним візитом у Франції, під час відвідування найбільшого у світі кампусу стартапів Station F заявив, що «в Україні дуже гарні люди, особливо жінки».  

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Відео