Головна Відео У Раді нардеп Кива роздавав жінкам квіти, проте не всі взяли букет від сексиста

У Раді нардеп Кива роздавав жінкам квіти, проте не всі взяли букет від сексиста

0
1,619

У Верховній Раді народний депутат Ілля Кива, «Опозиційна платформа – За життя», роздавав жінкам квіти, а телеканал NewsOne, який пов’язують з Віктором Медведчуком, лідером цієї політсили, транслював це у прямому ефірі. Про це пише «Чесно».

Проте не всі народні депутатки погодилися взяти букет від нардепа Киви.

«Кива пробував мені та іншим депутаткам подарувати квіти і привітати з весною. Ні я, ні інші депутатки від «Голосу» квіти від Киви не взяли. І так, ми знову були в меншості… І взагалі чому він депутаткам пробує подарувати квіти, а депутатам ні? Шкода, що квіти в’януть, але цінності важливіші!», — прокоментувала Наталія Піпа, «Голос».

«Від букету я відмовилася, звичайно. Від сексистів квіти не беру. На що Кива гордо відповів: «Да, я сексист», й далі помчав залою роздавати квіти. Нещодавно президент Зеленський на якійсь нараді звернувся до зали: «Ви ж серйозна людина, а не жінка»… Я жінка, але — серйозна людина. Й з міцними нервами, щоб і далі боротися з сексизмом. Сексизм — це не квіти і не букети, звичайно, а дії цих “серйозних чоловіків”, їх принизливі висловлювання і стереотипи”», — прокоментувала Ірина Геращенко, «Європейська солідарність».

Як відзначила у коментарі «Чесно» народна депутатка Леся Забуранна, «Слуга народу», їй квіти сподобались: «Перший весняний парламентський тиждень! Весна іде – весні дорогу!», – сказала вона.

Нагадаємо, що Ілля Кива у 2015 році був затятим противником святкування в Україні 23 лютого. Але в 2020 році він написав на своїй фейсбук-сторінці пост, що з приводу 23 лютого він помилявся.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Відео