Головна Анонси У Запоріжжі пройде регіональний діалог Українського жіночого конгресу: 16 липня

У Запоріжжі пройде регіональний діалог Українського жіночого конгресу: 16 липня

0
123
Регіональний діалог Українського жіночого конгресу у Запоріжжі

Український жіночий конгрес продовжує розпочату ініціативу та діалог про участь жінок в економічному відновленні на регіональному рівні та подоланні наслідків глобальної пандемії COVID-19. Після Кременчука, наступним містом стане Запоріжжя, де 16 липня відбудеться діалог «Економічна участь жінок із вразливих груп».

У Запоріжжі об’єднаються представники та представниці місцевої влади та самоврядування, а також підприємництва для діалогу про економічні виклики для жінок з вразливих груп.

Зокрема до вразливих груп належать ромські жінки, жінки з інвалідністю, жінки, котрі проживають у сільській місцевості та інші. До розмови приєднаються представники національних органів влади та профільних міністерств.

Читайте також: Як депутатські групи формують політику рівності у громадах

Подію відкриють співзасновниці Українського жіночого конгресу: Світлана Войцеховська, народна депутатка України VIII скликання, Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради України, Марія Іонова, народна депутатка України (онлайн-включення).

Заплановано участь Олени Жук, голови Запорізької обласної ради, Інесси Носенко, голови Єврейського громадського центру «Мазаль Тов» Анжеліки Бєлової, президентки ГО «Об’єднання ромських жінок «Голос Ромні», Тамари Огородової, голови правління Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє» та інших.

Читайте також: В Україні розробляють Національну стратегію рівних прав жінок і чоловіків

За результатами зустрічей Український жіночий конгрес підготує практичні рекомендації щодо конкретних кроків на місцевому рівні для ефективного економічного відновлення, а також направить рекомендації до органів влади.

Діалог пройде 16 липня 2021 року з 12:00-14:00 у хабі «Платформа спільних дій» (м. Запоріжжя, вул. Тургенева, 29).

Трансляція події також пройде на фейсбук-сторінці та YouTube Українського жіночого конгресу.

Захід організовано громадською організацією «Український жіночий конгрес» за підтримки Національного демократичного інституту, Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства міжнародних справ Канади та Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії. Національний демократичний інститут є партнером програми USAID DOBRE, що виконується Глобал ком‘юнітіз.

50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Анонси