Головна Статті Уперше в історії США трансгендерна людина стала адміралом

Уперше в історії США трансгендерна людина стала адміралом

0
429

Помічниця міністра охорони здоров’я США Рейчел Левін стала першою в історії країни відкритою трансгендерною людиною, яка отримала звання чотиризіркового офіцера. Це найвище звання в Офіцерському корпусі служби громадської охорони здоров’я США 

Про це повідомляє телеканал NBC News.

Левін склала присягу адмірала Офіцерського корпусу охорони здоров’я США (PHSCC). Її призначення в міністерство охорони здоров’я стало історичним: ще ніколи раніше в США трансгендери не посідали таку високу офіційну посаду, затвердження якої голосував Сенат.

Тепер вона перша офіцерка-трансгендер у будь-якій з восьми силових структур країни, включно з армією, флотом і військово-повітряними силами.

«Це знаменна подія і для мене велика честь отримати цю посаду. Я стою на плечах ЛГБТК+ людей, які були до мене. Хай сьогоднішнє призначення стане першим з багатьох, адже ми створюємо багатогранне та більш інклюзивне майбутнє», – заявила Левін під час промови.

Читайте також: У Франції вперше обрали мером трансгендерну жінку

Левін – лікарка, яка раніше працювала секретаркою охорони здоров’я Пенсильванії, керувала питаннями боротьби з опіоїдною епідемією та імунізацією неповнолітніх. Як випускниця Гарвардського коледжу і Медичної школи Тулейна, вона писала наукові роботи про медичну марихуану і педіатричну медицину.

Офіцерський корпус охорони здоров’я США, який вона очолила, нараховує шість тисяч людей. Цей орган реагує на кризи в галузі охорони здоров’я від імені федерального уряду.

Жінки: 50%

Більше публікацій
Більше публікацій 50%
Більше публікацій Статті